Shkëlzen Berisha shpërndan albumin fotografik të dasmës me Arminën

Showbiz

Shkëlzen Berisha shpërndan albumin fotografik të dasmës me

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani kurorëzuan mbrëmjen e djeshme dashurinë e tyre 9-vjeçare në një dasmë përrallore që duket të jetë dasma e vitit.

Ata i thanë “Po” njëri-tjetrit në një festë spektakolare me rreth 300 të ftuar në një agroturizëm në Shijak, në shoqërinë e miqve dhe njerëzve më të afërt. Pjesë e dasmës ishin të ftuar dhe shumë personazhe publikë.

Shkëlzen Berisha shpërndan albumin fotografik të dasmës me

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Gjatë ceremonisë Armina shkëlqeu me fustanet që kishte zgjedhur për ditën e saj më speciale, teksa nuk munguan as kërcimet tradicionale.

Shkëlzen Berisha shpërndan albumin fotografik të dasmës me

Mbrëmjen e sotme, Shkëlzeni ka publikuar në rrjetet sociale, disa foto nga ceremonia e dasmës, e cila u bë kryefjalë e medieve rozë. Ai nuk ka shkruar asgjë krahas fotove, duke i lënë ato të flasin vetë.

Shkëlzen Berisha shpërndan albumin fotografik të dasmës me

Shkëlzen Berisha shpërndan albumin fotografik të dasmës me

Në këto foto  të postuara nga Shkëlzeni, padyshim nuk kanë munguar komentet uruese dhe pëlqimet e shumta

ME TE LEXUARAT