Sherr i dhunshëm në korridoret e Top Channel, Edi dhe Dori përjashtohen nga Përputhen

Showbiz

Sherr i dhunshëm në korridoret e Top Channel, Edi dhe Dori

Edi dhe Dori jane perjashtuar nga emisioni Perputhen pas perleshjes fizike qe ka ndodhur mes tyre ne koridoret e Top Channel pas xhirimeve te nje puntate kete jave. 

Vendimi eshte shpallur mbremjen e sotme nga Bora Zemani e cila tha se produksioni vendosi qe dy konkurentet te mos jene me pjese e ketij formati.

Sherri

Një sherr i turpshëm ka ndodhur me Erit dhe Dorit djalit të ri në Përputhen.

Sherr i dhunshëm në korridoret e Top Channel, Edi dhe Dori

Sherri i cili nisi me një koment banal, dhe është i pajustifikuar, nisi pas një debati në studio me hyrjen e Dorit.

Eri pasi doli nga studio për tu qetësuar tha për Dorin se: Po e mbroja, se thashë kam hyrë vetë i ri dhe e di ca presioni ka. ai e ka bërë për vemendje.

Sherr i dhunshëm në korridoret e Top Channel, Edi dhe Dori

Por pavarësisht kësaj Eri shkon sërish ‘të sqarohet’ me Dorin e pyet: ca ke ti për punë e leshit ore kokëpalarë.

Pas kësaj sherri mes tyre degjeneroi në përplasje fizike që kërkoi dhe ndërhyrjen e konkurrentëve dhe stafit mbështetës të Top Channel.

ME TE LEXUARAT