Shakira prezanton parfumin e saj të ri, ja sa do të kushtojë

Showbiz

Shakira prezanton parfumin e saj të ri, ja sa do të kushtojë

Këngëtarja kolumbiane Shakira vazhdon të fitojë para pas ndarjes së saj me Gerard Pique dhe jo vetëm që po fiton para në industrinë e muzikës, por tani ka lançuar një parfum të ri të frymëzuar nga fuqizimi i femrës.

Këngëtarja pas “Copa vacias” njoftoi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram se kjo aromë e re është gati të dalë në treg.

Lajmin e ka bërë të ditur ajo në një video ku ka etiketuar llogarinë e Shakira Parfumes.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

“Njihuni me Rojo, aromën e re të feminitetit të fuqishëm dhe Eau de Parfume të parë nga Shakira Parfumes”, thuhet në mesazhin e klipit që ajo ka shpërndarë.

Sa kushton parfumi i Shakirës?

Sipas trailerit të shkurtër të reklamës, shishja e “Rojo” është drejtkëndëshe dhe e thjeshtë, aroma e saj është e ëmbël me nota mjedër.

Në Shtetet e Bashkuara tashmë është në dispozicion për 25 dollarë në Amazon.

 

ME TE LEXUARAT