Sara Gjordeni “xheloze” për Bardhin? Ish-missi paralajmëron fansat për koncertin e këngëtarit

Showbiz

Sara Gjordeni “xheloze” për Bardhin? Ish-missi

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Sara Gjordeni ditën e sotme ka treguar se është “xheloze” për të dashurin e saj, Bardhi Idrizi.

Ky i fundit do të mbajë një koncert në Gjermani, ndërsa ish-missi ka “paralajmëruar” fansat që mos ta puthin në faqe partnerin e saj.

“Mos ja puthni shumë faqen Bardhit sot në Gjermani te Elvana ok”- ka shkruar Sara.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ish-banorja është në pritje të ëmbël dhe së shpejti ajo dhe Bardhi do të bëhen prindër për herë të parë, dhe bebi i tyre është vajzë.

Çifti u dashuruan me njëri-tjetrin në shtëpinë e “BBV”, ndërsa lidhja e tyre vazhdoi edhe pas daljes nga reality show, ku Sara i tha “po” propozimit për martesë të këngëtarit.

Sara Gjordeni “xheloze” për Bardhin? Ish-missi

ME TE LEXUARAT