Sara Gjordeni ka disa fjalë për Heidin: E vetmja gjë…

Showbiz

Sara Gjordeni ka disa fjalë për Heidin: E vetmja gjë…

Sara Gjordeni, ish-banorja e BBV i ka dalë në mbrojtje Heidit ditën e sotme, duke i uruar që të bëjë durim përball këtyre situateve dhe të mos i marrë me impulsivitet.

Ditët e fundit, Heidi është sulmuar vazhdimisht nga Françeska, Roza dhe Erjola. Të treja vajzat kanë patur përplasje të vazhdueshme, duke arritur deri në ofendime të rënda.

Sara Gjordeni, ish-banorja e BBV i ka dalë në mbrojtje Heidit ditën e sotme, duke i uruar që të bëjë durim përball këtyre situateve dhe të mos i marrë me impulsivitet. Sara ka shtuar gjithashtu se në këtë edicion, vajzat janë shumë bullizuese. Teksa ka publikuar një video të vajzave, Sara shkruan:

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“E vetmja gjë që i uroj Heidit është të bëjë durim dhe të mos marrë impulsiviteti siç mi erri mua sytë sepse s’kam aq vetëkontroll. Vajzat në këtë edicion janë bullizueset më të mëdha që ka parë historia e ekranit shqiptar dhe kjo video flet vetë. Jam e lumtur që përveç debatit me Françeskën, vetëm unë dhe Heidi nuk ofenduam kurrë në atë shtëpi as vendosëm epitete! #MeHeidin“.

Kujtojmë gjithashtu se Egla dhe Juli janë përballur në një televotim se kush është më i preferuar për publikun. Votoni në sondazhin tonë duke klikuar këtu.

Sara Gjordeni ka disa fjalë për Heidin: E vetmja gjë…

ME TE LEXUARAT