Sabri Fejzullahu bën urimin special për ditëlindjen e bashkëshortes

Showbiz

Sabri Fejzullahu bën urimin special për ditëlindjen e

Bashkëshortja e këngëtarit, Sabri Fejzullahu, Nera feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë speciale, ajo mori një sërë urimesh por nuk munguan as disa fjalë nga Sabriu.

Kjo e fundit është një nga personat më të rëndësishëm e më të dashur të artistit shqiptar, me të cilën e ka kaluar një pjesë të madhe të jetës.

 Për ditëlindje, ikona e muzikës shqipe ka përzgjedhur fjalët më të bukura për të uruar., ka zgjedhur një fotografi të tyre të përbashkët, të cilën e shoqëroi me disa fjalë prekëse.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Sabri Fejzullahu bën urimin special për ditëlindjen e

“Dashurinë, respektin kujdesin e përkushtimin që e kam pasur dhe e kam për ty, e din vetëm zemra ime. Shumë të kam dashur, shumë të dua, e do të dua përjetësisht se të kam gravurë në zemër. Urime ditëlindjen ty melodi e pa mbarim”, ka shkruar këngëtari.

ME TE LEXUARAT