Sa lekë ka mbledhur në dasmën me Shkëlzenin? Ja çfare zbulon Armina

Showbiz

Sa lekë ka mbledhur në dasmën me Shkëlzenin? Ja çfare

Pas dasmës me Shkëlzen Berishën, Armina Mevlani e ftuar në ‘Goca dhe Gra’ ka treguar detaje nga ceremonia duke u ndalur edhe tek paratë.

E ngacmuar nga gazetaret në studio se dasma I ka nxjerrë paratë, Armina tha se ende s’i ka hapur zarfet.

“Kanë kalua vetëm tri ditë dhe unë s’ka arritur akoma…Mir që duhen hapur avash-avash edhe dhuratat por nuk më latë kohë. Dasma të dielën të hënën mora veten.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Sot e mërkurë në emision kur do t’i kisha bërë. Zarfet i kishim rregulluar të ishin në një kuti në hyrje. Ka pasur shumë forma bashkëpunimi.

Tani e nxori veten…”, tha ajo.

ME TE LEXUARAT