“Sa e vogël kam qenë”, Almeda Abazi zbulon kur është njohur me Tolgahan..

Showbiz

“Sa e vogël kam qenë”, Almeda Abazi zbulon kur

Ish-missi shqiptar, Almeda Abazi teksa ndodhet për një vizitë në Tiranë nga ku edhe ka publikuar foto krah bashkëshortit të saj, aktorit turk Tolgahan Sayisman ka zbuluar dhe detaje rreth njohjes së tyre. Almeda ka realizuar një intervistë me ndjekësit në Instagram. Ish-missi është pyetur se sa vjeçe e ka njohur aktorin. Almeda është përgjigjur se ka qenë 20-vjeçe duke u shprehur se ka qenë e vogël. 

“Për të njohur diku tek 20-21 vjeç. Por lidhja jonë filloi kur isha 23. O Zot sa e vogël paskam qenë”, shkruan ajo duke i'u përgjigjur një ndjekësi që e pyeti se kur ka nisur lidhja e saj me aktorin turk. 

ME TE LEXUARAT