Rudina Dembacaj përballet me të papriturën në mesnatë, shikoni çfarë bën për të vajza e Mark Frrokut

Showbiz

Rudina Dembacaj përballet me të papriturën në mesnatë,

Aktorja e njohur, Rudina Dembacaj feston sot ditëlindje.

Ajo mbush 35-vjeç.

Urimet për aktoren kanë nisur me të hyrë mesanta, por i pari urim që është shfaqur në profilin e Instagramit të Rudinës është ai i vajzës së partnerit të saj, Markut.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Erta Frroku, babai i saj dhe shumë miq të tjerë i kanë bërë surprizë me fishekzjarre Rudinës në derën e shtëpisë.

Rudina Dembacaj përballet me të papriturën në mesnatë,

Rudina është nënë e një vajzë, Viktorias të cilën e ka nga martesa e mëparshme dhe ajo është shprehur se është e gatshme të ketë një fëmijë tjetër me Markun, babin e tre fëmijëve.

Me këto të fundit, Rudina ka treguar gjithmonë se ka një marrëdhënie speiclae.

ME TE LEXUARAT