Romeo zëvendësoi Donaldin brenda në "BBV", reagon nëna e Beatriks

Showbiz

Romeo zëvendësoi Donaldin brenda në "BBV", reagon

Donald Veshaj është kthyer tashmë një nga personazhet më të komentuar në mediat rozë. Gjithçka ka nisur lidhur me trekëndëshin e krijuar mes tij, Bora Zemanit dhe Beatriks Ramosajt.

Mbrëmjen e djeshme, vëllai i Donaldit, Romeo e ka surprizuar atë, duke e këshilluar të ecë përpara dhe të bëjë atë që i thotë zemra. Madje, ata kanë krijuar edhe të qeshura, kur janë ndërruar me njëri-tjetrin.

Ky moment ka marr shumë reagime të ndryshme në rrjet nga të gjithë. Më e fundit ka qenë nëna e Beatriks, e cila ka postuar në Instastory çastin kur Romeo takon të bijën.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Romeo zëvendësoi Donaldin brenda në "BBV", reagon


“E dua këtë moment shumë”, ka shkruar ajo krahas videos. Kujtojmë se, nëna e Beatriksit e ka përkrahur vajzën e vet në lidhje e re që është duke e shijuar me Donaldin.

ME TE LEXUARAT