Reperi i famshëm 50 Cent bën shqiponjën dykrenare gjatë performancës në koncertin e tij

Showbiz

Reperi i famshëm 50 Cent bën shqiponjën dykrenare gjatë

Një prej reperëve më të suksesshëm dhe të njohur në botë është padyshim 50 Cent.

Ai numëron hite të shumta dhe prej vitesh konsiderohet ikonë e muzikës botërore, i cili ka postuat top-listat dhe ka fituar çmime të shumta ndërkombëtare.

Gjatë kësaj periudhe Curtis James Jackson III (emri i vërtetë) po mban turneun botëror dhe aktualisht ndodhet në Evropë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Megjithatë një veprimi i tij në një nga koncertet e fundit ka të bën me shqiptarët.

Reperi i famshëm 50 Cent bën shqiponjën dykrenare gjatë

Kjo sepse gjatë performancës së tij reperi amerikan është ndalur dhe teksa flet me një person në audiencë ai ka bërë shqiponjën dykrenare me duar.

ME TE LEXUARAT