Qenka genetike, njihuni me motrën bukuroshe të Grida Dumës, ka punuar si spikere lajmesh në TV (FOTO)

Showbiz

Qenka genetike, njihuni me motrën bukuroshe të Grida Dumës, ka

Grida Duma është politikania më me stil dhe tërheqëse në Shqipëri.Siç duket këtë bukuri e ka genetike, pasi edhe e motra e deputetes demokrate nuk mbetet pas.

Motra e Gridës quhet Geris dhe ka një vajzë të vogël të quajtur Illyria.Ajo u bë e njohur për publikun në vitin 2019, pikërisht në ditën e dasmës së saj, ku prezenca e deputetes bëri që ky event familjar të përflitej edhe në media.

Qenka genetike, njihuni me motrën bukuroshe të Grida Dumës, ka

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Geris Duma e ka ndërtuar jetën e saj në Nju York ku punon në një bankë, ndërsa kur jetonte në Shqipëri punonte si spikere lajmesh në televizionin “Scan”.

Sakaq kujtojmë që tre ditë më parë deputetja e PD, Grida Duma nisi pushimet! Ajo ndau në rrjetet sociale një foto me mbesën e saj.

Qenka genetike, njihuni me motrën bukuroshe të Grida Dumës, ka

“Duke ecur me mbesën time të bukur drejt detit! Zemra ime Illyria!”, shkruante Duma krahas fotos me vogëlushen.

 

ME TE LEXUARAT