Publikohet fotoja, Olta Gixhari në krah të Sali Berishës

Showbiz

Publikohet fotoja, Olta Gixhari në krah të Sali Berishës

Padyshim që këngëtai Luiz Ejlli dhe aktorja Olta Gixhari janë protagonistët e këtij edicioni të BBV.

Kemi dëgjuar shpesh Luizin të përmendë ish-kryemnistrin Sali Berisha, duke e cilësuar si një “legjendë”.

Por mesa duket edhe Olta nga qenka një fanse e Luizit.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Publikohet fotoja, Olta Gixhari në krah të Sali Berishës

Në vitin 2017 aktorja Olta Gixhari, ka postuar foton e mëposhtme në rrjete sociale  e cila mesa duket ka një simpati të madhe ndaj Berishës saqë në dixhiturën e fotografisë ka shkruar :

‘’Surpriza e një udhëtimi’’.

ME TE LEXUARAT