Prindër për herë të dytë? Sara Hoxha tregon planet që ka me Ledrin

Showbiz

Prindër për herë të dytë? Sara Hoxha tregon planet

Së fundmi, Sara, që ka realizuar një mini-intervistë me ndjekësit në Instastory. Mes shumë pyetjeve, dikush e ka pyetur bukuroshen nëse do një fëmijë të dytë.

“Këtë mund tua thotë lehtësisht shoqja ime”, thotë Sara teksa mikesha e saj thotë nuk është koha e duhur. “Ndoshta pas 2 ose 3 vitesh!”, shton Sara.

Kujtojmë se pak kohë në parë e pyetur nëse do të kishte dashur një motër, Sara zbuloi se kjo ka qenë ëndrra e saj më e madhe dhe njëkohësisht arsyeja pse Poem nuk do ta lënë pa motër.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një prej çifteve më të dashur nga publiku shqiptar. Ata janë shumë të ndjekur në rrjetet sociale, ku edhe vajza e tyre Poem Blu ka po ashtu një profil personal në Instagram.

ME TE LEXUARAT