Porosia e Donaldit: Trixa, merr Romeon në telefon nëse...

Showbiz

Porosia e Donaldit: Trixa, merr Romeon në telefon nëse...

Pas daljes së Beatrix Ramosaj nga shtëpia e “Big Brother Vip”, Donaldi është shqetësuar për këngëtaren teksa ka thënë se ka frikë për jashtë.

Kujtojmë se Triksa ka pasur gjithmonë frikë për atë që e priste kur të linte shtëpinë dhe këtë gjë siç duket ja ka “transmetuar” edhe aktorit.

Ky i fundit i ka thënë Triksës “Nëse ke diçka, merr Romeon në telefon nëse ke shqetësim, për çdo gjë. Ai do të jetë afër teje”, – tha Donaldi.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Në krahun tjetër, Donaldi është parë i tensionuar pas largimit të Trixes nga Big Brother Vip. Ai e shfaqi hapur mërzinë e tij me largimin e të dashurës.

ME TE LEXUARAT