“Po doli Kiara, iki dhe unë”/ Habit Olta me deklaratën pas mesnate: Pse të ndihem në faj

Showbiz

“Po doli Kiara, iki dhe unë”/ Habit Olta me deklaratën pas

Publiku vendosi në spektaklin e mbrëmjes së djeshme që Olta dhe Kiara të shkojnë “kokë më kokë” në nominim.

Por pas kësaj Luizi ka bërë një deklaratë të fortë, ai është shprehur se nëse del Kiara do të dal edhe ai.

Deklarata e Luizit nuk është pritur mirë nga Olta, e cila ka thënë se në fund të fundit Big Brother është garë dhe se aty ata janë për të luajtuar.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Gjatë një diskutimi me Dean, Olta ka thënë se është lodhur nga insisitimi I Luizit për të mbrojtur Kiarën në çdo moment dhe e nuk është dakord që ai të dalë nga shtëpia nëse Kiara eliminohet nga loja.

Ndërkaq Olta tha se nëse del Luizi do dali edhe ajo.

Olta: Po doli Luizi iki dhe në. Do dalësh po doli Kiara, rri se dal unë. Na plasi Kiara, Kiara. Pse të ndihem në faj unë se del Kiara.

ME TE LEXUARAT