Plot klas dhe sharmante/ Martohet Arbër Hajdari, fotot e para të nuses nga ceremonia e dasmës

Showbiz

Plot klas dhe sharmante/ Martohet Arbër Hajdari, fotot e para të nuses

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij, Vlera Devolli po kurorëzojnë dashurinë e tyre disa vjeçare.

Mbrëmjen e djshme është mbajtur ceremonia e martesës në qytetin e nuses, Pejë, nga ku Arbri publikoi vetëm një foto nga përgatitjet.

Plot klas dhe sharmante/ Martohet Arbër Hajdari, fotot e para të nuses

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Mirëpo, sot janë bërë publike disa imazhe, në të cilat shfaqet nusja e veshur me të bardha.

Plot klas dhe sharmante/ Martohet Arbër Hajdari, fotot e para të nuses

Ajo ka zgjedhur të jetë shumë e thjeshtë, por plot klas në çdo detaj. Ndërkohë mbrëmjen e sotme priten krushqit nga Kosova në dasmën që do të mbahet në Tiranë nga Arbëri.

Plot klas dhe sharmante/ Martohet Arbër Hajdari, fotot e para të nuses

Kujtojmë që çifti shumë i dashur nga publiku, bashkëjetojnë prej disa muajsh. Mes shumë dilemash, ata kanë zgjedhur kryeqytetin tonë.

ME TE LEXUARAT