Plas debati mes Ilirit dhe Einxhelit: Ti di vetëm të shesësh gazra

Showbiz

Plas debati mes Ilirit dhe Einxhelit: Ti di vetëm të shesësh

Mbrëmjes së “Big Brother VIP”, nuk i kanë munguar debatet midis banorëve. Në monitor konkurrentëve iu shfaq një video ku Einxhel tregon se ka dëgjuar Ilirin dhe Sabianin duke folur nëpër korridor për njërën nga vajzat sesi ajo eksitohet kur dëgjon emrin e saj. 

Plas debati mes Ilirit dhe Einxhelit: Ti di vetëm të shesësh

Kjo gjë u mohua plotësisht nga balerini, duke thënë se nuk e di se për kë vajzë e ka fjalën dhe se nuk mban mend ta ketë shprehur një gjë të tillë. Ai i kërkoi moderatores të nxjerrë videon se kur e ka bërë atë deklaratë.

Debati midis tyre agravoi dhe Iliri i tha Einxhelit “të mos shesë shumë gazra” me të pasi ndodhet në adresën e gabuar.

Pjesë nga debati:

Einxhel: Nje natë që unë erdha në dhomë dhe paskam përshpëriturm ti na qënke bezdisur.

Iliri: S’kam koment tjetër.

Einxhel: Arbana për sa i përket pjesës që dolën se janë shumë banal, unë kam dëgjuar një ditë ilirin dhe Sabianin në korridor duke folur për një vajzë, duke qenë se Iliri më tërhoqi vëmendjen pra dy ditësh për fjalën eksitim pasi jam dhe moderatore dhe nuk më ka hije ky fjalor, kur unë këtë fjalë e kam dëgjuar nga vetë Iliri duke folur për një vajzë…

Plas debati mes Ilirit dhe Einxhelit: Ti di vetëm të shesësh

Iliri: Për kë?

Einxhel: atë e din ti jo unë.

Iliri: Nxirr videon.

Einxhel: Të dukem gjë unë produksioni që nxjerr video?

Iliri: Nuk ia kam idenë fare. Ti mund të shpikësh çfarë të duash. Unë di vetëm një gjë, që kur ke ardhur këtu, ti din vetëm të shesësh gazra, por ke gabuar adresë këtu tek mua.

ME TE LEXUARAT