Pjesë e "BBV", nuk do ta besoni si dukej më parë këngëtarja Xheisara (Foto)

Showbiz

Pjesë e "BBV", nuk do ta besoni si dukej më parë

Një nga 5 hyrjet e reja të “Big Brother VIP” është edhe këngëtarja Xheisara Frisku.

Natyrisht që për të gjithë personazhet publike kemi kureshtjen se si janë dukur kohë më parë .

Kujtojmë se Xheisara ka qenë konkurrente e festivalit “Kënga Magjike” në vitin 2019 me këngën “Si me t’lon”.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ja se si dukej ajo më përpara:

Pjesë e "BBV", nuk do ta besoni si dukej më parë

Ajo është përfolur shumë edhe për martesën e saj të organizuar në fshehtësi, si dhe për sherrin me Jonida Maliqin.

 

ME TE LEXUARAT