Përplasja me Luizin, babi i Xhonatanit i përgjigjet Arbërit, ja çfarë thotë

Showbiz

Përplasja me Luizin, babi i Xhonatanit i përgjigjet Arbërit, ja

Ditën e sotme në emisionin “Ftesë në 5” ishte i ftuar Alket Islami, i cili komentoi rrugëtimin e të birit Xhonatanit në shtëpinë e “Big Brother Vip”

Ai komentoi situatën e krijuar në shtëpi mes Xhonatanit dhe Luizit, duke e vlerësuar si sjellje të duhur atë që bëri i biri.

“Djali im bëri mire”,- është shprehur ai.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Sa i përket nominimit të Xhonatanit këtë javë, Alketi e quajti sfide, te cilat gjithnjë janë të mirëpritura në familjen e tyre.

ME TE LEXUARAT