Përlotet Jul Deda, çfarë e preku aktorin brenda shtëpisë së BBV3

Showbiz

Përlotet Jul Deda, çfarë e preku aktorin brenda

Pasditen e sotme banorët janë emocionuar dhe surprizuar nga i pari tek i fundit nga ndjekësit dhe jo vetëm.

Mes mesazheve të shumtë, një prej tyre ka ardhur edhe për aktorin Jul Deda.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Një mesazh që ka përlotur Julin pasi e krahasuan me babain e ndjerë, Zefin.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“O Jul të përshendes je shumë njeri i mirë me zemër të madhe. I ke ngjarë të madhit Zef Deda të cilin e kam pas idhull. U prehtë në paqe”.

 

ME TE LEXUARAT