“Pasha kryt e mamit dal me ty javën tjetër”, Beatrix nuk e mbajti fjalën që i dha Dj Dagz

Showbiz

“Pasha kryt e mamit dal me ty javën tjetër”, Beatrix nuk e

Beatrix para disa ditësh, i kishte thënë Dagz se do dal jashtë me të nëse ai do të dilte nga Big Brother Vip.

“Pasha kryt e mamit dal me ty javën tjetër, pasha qit nat”, tha Beatrixa e cila nuk e bëri këtë gjë mbrëmë.

Dagz u eliminua mbrëmë i cili la shtëpinë për herë të dytë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Theksojmë se për këtë javë të nominuar janë Donaldi, Beatrixa dhe Einxhel.

ME TE LEXUARAT