Pas Xheisarës, lë përfundimisht shtëpinë e BBV edhe Dj Dagz

Showbiz

Pas Xheisarës, lë përfundimisht shtëpinë e BBV edhe Dj

Xheisara ishte më pak e votuara dhe u eliminua nga shtëpia e BBV-së.

Produksioni kishin njoftuar që, do të ndodhin dy eliminime, gjë që banorët nuk e dinin.

Pasi ka kryer me sukses misionin nga produksioni ishte Beatrixa ajo që filloi zinxhirin e shpëtimit.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Dy të fundit që mbetën ishin Dagz-i dhe Einxheli.

Mes çiftit është Dagz-i që la shtëpinë e Big Brother VIP duke hequr dorë nga çmimi prej 100 mijë eurosh.

 ME TE LEXUARAT