Pas spekulimeve për një lidhje, zbulohet se çfarë fshihet pas mesazheve të Melindës dhe Finem-it

Showbiz

Pas spekulimeve për një lidhje, zbulohet se çfarë fshihet

Kohët e fundit është përfolur për një lidhje mes artistëve Melinda Ademit dhe Finem. Shkak për këto spekulime u bënë disa komente në një foto të reperes nga Kosova, dhe kaq mjaftoi që të përflitej se po krijohej çifti më i ri i showbizz-it shqiptar.

“Coco Chaneli,”shkruante Finem poshtë fotove të Melindës që kjo e fundit i kishte shoqëruar me mbishkrimin “”I love you” me m’thon”. Megjithatë, është mësuar se pas këtyre komenteve fshihet vetëm një bashkëpunim, i cili u zbulua nga vetë artistët.

ME TE LEXUARAT