Pas kërcënimeve të forta të Oltës, vjen reagimi nga të afërmit e Efit, ja çfarë shkruajnë

Showbiz

Pas kërcënimeve të forta të Oltës, vjen reagimi nga

Pas një debati të ashpër me Luiz Ejllin, Olta Gixhari ka kërcënuar gjatë ditës së djeshme se do të nxjerrë çfarë di për jetën jashtë të Kiara Titos dhe Efi Dhedhes.

Këto deklarata të forta të aktores së njohur kanë marrë reagime të shumta në rrjet. Pas reagimit të shoqes së ngushtë të Kiarës, kanë reaguar edhe të afërmit e Efit, që menaxhojnë llogarinë e saj zyrtare në “Instagram”.

Nëpërmjet një postimi në “Instastory”, personi që menaxhon faqen shkruan se kjo është një lojë e shëmtuar nga ana e Oltës.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Besoj se sjellja e Efit kundrejt Oltës dhe çdo gjë që ajo ka thënë vërtetohet me këto pamje të shëmtuara kërcënimi për një vajzë që supozohet të gjykohet për çfarë bën brenda “Big Brother”, jo jashtë, por mbi të gjitha nuk është vegël e një loje të shëmtuar duke goditur jetën personale të banorëve aty brenda”, thuhet në postim.

Pas kërcënimeve të forta të Oltës, vjen reagimi nga

 

ME TE LEXUARAT