Olsi Bylyku rrëfen historinë e dashurisë me partneren

Showbiz

Olsi Bylyku rrëfen historinë e dashurisë me partneren

Olsi Bylyku dhe Egli Tako kanë treguar si ka nisur historia e tyre e dashurisë. Egli është shprehur se e ka ndjekur Olsin për shkak se i pëlqenin shumë rolet e tij, ndërsa aktori tha se i ishin dashur 8 muaj për të bindur Eglin që të bëhej partnerja e tij.

 “Kemi ndenjur rreth 8 muaj njohje. Kemi dalë për rreth 2 muaj dhe pastaj qëlluam sezon vere, dhe do ta bënte një dorë jetë”, tha Egli, ndërsa Olsi shtoi:

“Mendojnë se ne që jemi të famshëm, na kthejnë përgjigje direkt gocat. Kam ndenjur tetë muaj. Çfarë ka kaluar ky shpirt”.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ndër të tjera Egli rrëfeu se si e pritën prindërit e saj lidhjen me Olsin. Ajo tregoi se nuk e pritën dhe aq mirë, por tani kanë një raport shumë të mirë.

 “Me thënë të vërtetën, kur e mori vesh që ne kishim diçka bashkë nuk është se u lumturua shumë. Qe pak skeptik sepse duke qenë se personazh publik ndodh ajo që the ti, që përfitojnë pak nga dashamirësia e vajzave. Tani ai bën be në kokë të Olsit

ME TE LEXUARAT