"Nuk jemi më bashkë", Bashkimi i Përputhen njofton ndarjen me Alvisën

Showbiz

"Nuk jemi më bashkë", Bashkimi i Përputhen njofton

Bashkim Sahiti permes postimit te sotem në Instagram ka habitur të gjithë. 

Ai ka njoftuar ndarjen nga Alvisa përmes një shkrimi në InstaStory. 

Sipas tij, asgjë nuk ka qenë lojë por gjërat nuk kanë funksionuar jashtë. 

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

"Nuk jemi më bashkë", Bashkimi i Përputhen njofton

Ky reagim ka habitur ndjekësit të cilët madje kanë dyshuar se mos bëhet fjalë për një hakim të llogarisë së djaloshit nga Mitrovica apo shaka 1 prilli.

Ai javën e kaluar, si i ftuar në Prive mes tjerash pohoi se kanë bërë dhomën e tyre në shtëpinë e familjes në Mitrovicë dhe do të vazhdojnë të jenë me kohë të plotë bashkë në Tiranë. 

Se çka mund të ketë ndodhur, mbetet të shihet tutje, citon Prive.

 

ME TE LEXUARAT