Nuk ishte as në dasmën e babait, zbulohet raporti i Rudina Dembacaj me vajzën e madhe të Mark Frrokut

Showbiz

Nuk ishte as në dasmën e babait, zbulohet raporti i Rudina Dembacaj me

Vajza e madhe e Mark Frrokut, Mara jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Këtë na e ka zbuluar Rudina Dembacaj kur të gjithë u bënë kurioz pse ajo mungoi në dasmën e tyre.

Aktorja zbuloi se nuk ka asgjë për tu shqetësuar dhe se çdo gjë mes tyre shkon shumë mirë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Këtë e ka vërtetuar edhe në festën e përvjetorit të parë të martesës me Mark Frrokun.

Në këtë festë familja ishte më e bashkuar se kurrë ku nuk mungoi as Mara.

Vajza e madhe dhe shumë simpatike e Mark Frrokut.

Madje Rudina është siguruar të publikojë specifikisht foto të Marës, për gjithë mungesën e saj.

Nuk ishte as në dasmën e babait, zbulohet raporti i Rudina Dembacaj me

ME TE LEXUARAT