Një dashuri e re? Amos Zaharia flet për jetën personale dhe për raportin me nënën e tij

Showbiz

Një dashuri e re? Amos Zaharia flet për jetën personale dhe

Aktori i njohur Amos Zaharia i ftuar në “Fitstation” në News24 zbuloi projektet e reja duke folur dhe për jetën personale!

Pas përfundimit të dashurisë 6 vjeçare me këngëtaren Gigliola Haveriku, Amosi zbuloi për moderatoren Çenkuela Hasa se tashmë emocionalisht është i qetë.

Moderatorja: Si të ka gjetur ky shtator Amos, ke gjetur nuse apo jo? Kemi diçka në ajër?

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Amos Muji Zaharia: Emocionalisht jam i qetë!

Moderatorja: Çfarë sheh te një vajzë , cila është gjëja që të tërheq më shumë!

Amos Zaharia: Të rikthehemi te nënat se ato janë kritiket më të mëdhaja kur vjen puna te djemtë. Kur i çoja Yllkës ndonjë vajzë në shtëpi dhe ja prezantoja, e pyesja si të duket, ajo gjithmonë më thoshte nëse je i qetë nëse ndjehesh i plotësuar kjo është përgjigja nuk ke pse më pyet mua. Duhet të ekzistoj një shkëndijë që të filloj magnetizmi por që të arrij të them që kam rënë në dashuri më duhet pak kohë.

ME TE LEXUARAT