Nick Cannon: Nënat e fëmijëve të mi nuk duhet të shkojnë mirë me njëra-tjetrën

Showbiz

Nick Cannon: Nënat e fëmijëve të mi nuk duhet të

Nick Cannon ka folur së fundmi për marrëdhëniet midis grave me të cilat ka fëmijët e tij. Personaliteti i njohur televiziv u shfaq në The Big Tigger Morning Show në V-103, ku foli për jetën e tij si një baba i tetë fëmijëve dhe se si është të bashkë prindërojë me shumë gra.

I pyetur për raportin mes nënave të fëmijëve të tij, ai tha: “Ata nuk duhet të bashkohen.

Ata të gjitha shkojnë mirë me mua.” Ai tha se qëllimi i tij është që të jetë një baba i përgjegjshëm. “Unë dua thjesht të jem babai më i mirë. Unë i përqafoj të gjithë fëmijët e mi. Unë i dua fëmijët.”

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Nick ka dy fëmijë me Mariah Carey. Pas divorcit me këngëtaren, ai mirëpriti dy fëmijë, djalin Golden dhe vajzën Powerful Queen, me modelen Brittany Bell. Në 2021, 41-vjeçari mirëpriti dhe tre fëmijë të tjerë, binjakët Zion Mixolydian dhe Zillion Heir me Abby De La Rosa dhe Zen me Alyssa Scott.

Zen vdiq pas pesë muajsh pas tumorit në tru. ndërkohë do të bëhet baba për herë të tetë me Bre Tiesi.  

ME TE LEXUARAT