Nga Noizy tek Luiz Ejli, këto janë shifrat marramendëse që marrin VIP-at nëpër koncerte

Showbiz

Nga Noizy  tek Luiz Ejli, këto janë shifrat marramendëse që

Disa nga këngëtarët dhe reperët më të suksesshëm shqiptar janë paguar me shifra marramendëse gjatë sezonit veror. Prive ka raportuar shifrat në bazë të burimeve për disa nga artisët më të klikuar të momentit. Shumat mesatare për një natë janë nga 8 mijë euro deri në 25 mijë.

Kida – 8 mijë euro
Ermal Fejzullahu – 8 mijë euro
Ledri Vula – 9 mijë euro
Elvana Gjata – 10 deri 12 mijë euro
Dhurata Dora – 10 deri 12 mijë euro
Tayna – rreth 12 mijë euro
Dafina Zeqiri – 12 mijë deri 14 mijë euro
Yll Limani – 12 mijë deri 14 mijë euro
Noizy – 12 deri 14 mijë euro
Butrint Imeri – 18 mijë deri 20 mijë euro
Don Xhoni – 18 mijë deri 20 mijë euro
Luiz Ejlli – 20 deri 22 mijë euro
Azet – 25 mijë euro.

 

ME TE LEXUARAT