Nga mimikat gjatë publicitetit e deri tek kundërpërgjigjja ndaj banorëve të BBV, bëhet virale videoja e Arbër Hajdarit

Showbiz

Nga mimikat gjatë publicitetit e deri tek kundërpërgjigjja ndaj

Një video që po qarkullon në rrjet ka të bëjë me Arbër Hajdarin.

Ndjekësit kanë krijuar me humor gjithë reagimet e opinionistit të BBVA në një video të vetme.

Kaq është dashur dhe rrjeti ka shpërthyer në të qeshura me perlat e Arbër Hajdarit

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT