“Nëse flas unë, prishen shumë familje”, degjeneron debati në emisionin e njohur: Pusho moj...

Showbiz

“Nëse flas unë, prishen shumë familje”, degjeneron

Një debat ka degjeneruar në emisionin “Për’puthen”, ku dy konkurrentet kanë ofenduar njëra-tjetrën.

Sherri nisi pas takimit të konkurretes Xhemi me Petron.

Konkurrentja Eda, i tha Xhemit që kjo e fundit të mos shtirej si dikush tjetër. Kaq u desh që debati mes vajzave të degradonte në ofendime dhe paralajmërime për gjyq.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Debati në studio:

Eda: Kam aq shumë informacione sa fytyra jote…

Xheni: Pusho idjote, debile. Mbylle gojën dhe mos fol

Eda: Kjo është Xheni të dashur miq… Nëse flas unë prishen familje

Xheni: Tregoi pra informacionet tregoi…

Eda: Ti e di shumë mirë se çfarë di unë për ty. Do i shpërndaj të gjitha

Xheni: Unë nuk e di, por do t’i dëgjoj, jam e hapur

Eda: Lidhja jote, un do t’i hap, do t’i shpërndaj të gjitha

Xheni: Unë me ty do ta ndjek në rrugë ligjore

Eda: Mos bëj rolin e Shën Mërisë mua se të njoh shumë mirë kush je..

 

 

ME TE LEXUARAT