Nëna e Beatrix Ramosaj publikon momentin e parë të takimit me të pas daljes nga BBV

Showbiz

Nëna e Beatrix Ramosaj publikon momentin e parë të takimit me

Beatrix Ramosaj, këngëtarja e njohur nga Kosova ishte e eliminua e radhës nga shtëpia e famshme e Big Brother VIP.

Beatrix u largua këtë të premte, ndërsa largimi i saj po vazhdon të komentohet.

Por, ndonëse këngëtarja ka qëndruar e heshtur dhe larg vëmendjes së publikut që nga eliminimi, ishte nëna e saj Antigona Ramosaj që ka publikuar një video në Instagram nga takimi i parë i tyre.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Antigone Ramosaj (@antigoneramosaj)

Përmes një video ajo ka treguar momentin e emocionues të përqafimit me të bijën në prapaskenën pas daljes nga BB VIP.

Kanë qenë të shumta komentet sipër videos, të cilët kanë treguar mbështetjen dhe simpatinë për këngëtaren e cila la shtëpinë pothuajse një muaj para finales së madhe.

ME TE LEXUARAT