"Në zemrat e shqiptarëve"/ Emigranti bën tatuazh në gjoks foton e Luizit (VIDEO)

Showbiz

"Në zemrat e shqiptarëve"/ Emigranti bën tatuazh

Banori i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli është shndërruar në një fenomen.

Ai po merr një përkrahje të madhe në të gjitha trojet shqiptare, duke i kushtuar këngë, vargje e së fundmi edhe tatuazh.

Një emigrant shqiptar që jeton në New York, ka vendosur ta ‘përjetësojë’ foton e Luizit me një tattoo në gjoks.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Luizi është më i komentuari nga të gjithë banorët dhe shumë brenda aty mendojnë që ai e ka të sigurt fitoren.

 

ME TE LEXUARAT