“Në Shkodër e kanë frikë Luizin, ndërrojnë krah kur...”/ Gerti flet për këngëtarin: Shko e pyet në Dobraç

Showbiz

“Në Shkodër e kanë frikë Luizin, ndërrojnë

Në një bisedë ditën e sotme në shtëpinë e Big Brother VIP, Gerti, Lorenci dhe Luizi kanë diskutuar me njëri-tjetrin.

Me shaka, Gerti thotë se në Shkodër Luizin e kanë frikë dhe se njerëzit ndërrojnë krah kur kalon ai.

Gerti: “Në Shkodër e kanë frikë Luizin. Ndërrojnë krah kur kalon Luizi. Është gangster”.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Lorenci: “Pse më burrë, është që çke me atë punë, kur ka gjë me mua, vjen e ma thotë”

Luizi:“Shko në Dobraç e pyet”

Gerti: “Kam pyetur, kam pyetur”

ME TE LEXUARAT