“Në nder të Zef Dedës”/ Olsi Bylyku dhe Bes Kallaku marrin vendimin e papritur

Showbiz

“Në nder të Zef Dedës”/ Olsi Bylyku dhe Bes Kallaku

Si shenjë nderimi, për ndarjen nga jeta të mjeshtrit të madh të humorit, Zef Dedës, Olsi Bylyku dhe Bes Kallaku kanë shtyrë projektet e tyre muzikore.

Ishte i pari Olsi Bylyku i cili lajmëroi se kënga e tij do të shtyhet me një ditë në shenjë nderimi të humbjes së ikonës së artit.ME TE LEXUARAT