Ndjenjat për Andin për show? Jasemin habit ndjekësit, ja çfarë i komentoi Atdheut (Foto)

Showbiz

Ndjenjat për Andin për show? Jasemin habit ndjekësit, ja 

E gjithë situata Jasemin- Andi- Sara- Atdhe është bërë një lëmsh i madh, që nga koha e Tea- Andi- Beart. Takimi mes Sarës dhe Andit prishi shumë shoqëri brenda në “Për’puthen” dhe shumë marrëdhënie, ndërsa shihet Sara që poston foto me Andin dhe thumbon Jaseminin, dhe kjo e fundit që hedh bombën me Atdheun.

Në një foto të postuar nga Atdheu, Jasemin shkruan “I bukuri im” dhe një zemër, ndërsa Atdheu me dy emoji, një kurorë dhe zemër. Çfarë po ndodh mes tyre?Ndjenjat për Andin për show? Jasemin habit ndjekësit, ja

ME TE LEXUARAT