Ndërron jetë në moshën 33 vjeçare aktori i njohur

Showbiz

Ndërron jetë në moshën 33 vjeçare aktori i njohur

Aktori Robert Cormier, i njohur më së shumti për rolet në Heartland dhe Slasher të Netflix, ka vdekur në moshën 33-vjeçare. Aktori kanadez vdiq të premten.

Motra e tij konfirmoi lajmin për Hollyëood Reporter duke thënë se Cormier vdiq në spital në Etobicoke, Ontario, nga plagët e marra pas një rënieje.

Ndërron jetë në moshën 33 vjeçare aktori i njohur

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Cormier për dy sezonet e fundit luajti Finn në Heartland të CBC , i cili ka transmetuar për 15 sezone në TV kanadez dhe mban rekordin për të qenë drama më e gjatë një orëshe në Kanada.

Rolet e tjera përfshijnë” Designated Survivor”, “Ransom” dhe luajtjen e Wnston për dy episode në “American Gods” të Starz.

 

ME TE LEXUARAT