“Na lidh vetëm djali”, Ajsel Abazi konfirmon ndarjen nga Eros Grezda: Mos paragjykoni pa…

Showbiz

“Na lidh vetëm djali”, Ajsel Abazi konfirmon ndarjen nga Eros

Ajsel Abazi ka konfirmuar ndarjen nga Eros Grezda. Prej kohësh përflitej për një ndarje të çiftit, por Grezda i mohoi lajmet duke i hedhur poshtë përmes një deklarate publike. Ndërsa Ajsel e ka konfirmuar ndarjen teksa bashkëbisedonte me fansat në Instagram.

“Na lidh vetëm djali”, Ajsel Abazi konfirmon ndarjen nga Eros

”Po, është e vërtetë që unë dhe Erosi nuk jemi më bashkë. Mua dhe Erosin tashmë na lidh vetëm djali ynë Kian, as edhe një gjë më tepër. Ky është një vendim i ndërmarr për të mirën e djalit.”, shkruan Ajsel duke kërkuar të kursehen paragjykimet pa ditur arsyet e vendimit të tyre.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Na lidh vetëm djali”, Ajsel Abazi konfirmon ndarjen nga Eros

Kujtojmë se para disa kohësh në shtypin rozë u përfol për një ndarje të mundshme midis çiftit, por ishte vetë Eros i cili reagoi duke i mohuar plotësisht ato.

Rreth një vit më parë, futbollisti Eros Grezda dhe këngëtarja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë dhe pak muaj më pas, çifti u bënë prindër për herë të parë.

 

ME TE LEXUARAT