“Mos më hajde në shtëpi pa fituar"/ Kiara i jep porositë e fundit Luizit

Showbiz

“Mos më hajde në shtëpi pa fituar"/ Kiara i jep

Kiara duket se po e ndjen largimin nga shtëpia e Big Borther teksa ka vendosur ditën e sotme t’i hap porositë e fundit Luizit.

Ajo e “ka kërcënuar” se nuk do t’ja hap derën nëse i vjen në shtëpi pa fitore, teksa sipas saj nuk e meriton të dal sepse ka persona të tjerë më të dobët.

Pjesë nga biseda:

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Kiara: Kur të largohem unë qëndro këtu deri në momentin e fundit dhe lufto. Mos më hajde në shtëpi pa fitur. E kam seriozisht se nuk ta hap derën.

Luizi: Leri këto presione ti.

Kiara: Ky format ka nevojë për njerëz që bëjnë spektakël. Pse Armaldo ishte më i dobët nga disa persona që janë këtu sot e kësaj ditë?

Pse meritoj të dal unë para disave të tjerë që janë këtu? Jo por kështu është loja.

 

ME TE LEXUARAT