Monika Lubonja flet për herë të parë për divorcin: Ka qenë një ferr i vërtetë!

Showbiz

Monika Lubonja flet për herë të parë për divorcin: Ka

Aktorja Monika Lubonja është duke e shijuar në maksimum këtë rrugëtim në “Big Brother Albania Vip”. Aktoren e njohur e kemi parë në disa dimensione, herë të qeshur, herë të trishtuar dhe herë super energjike.

Së fundmi, ajo ka ndarë me Egzonën momentet e përjetuara pas divorcit të saj, të cilën e ka përshkruar si një ferr.

“Kam kaluar shumë momenti pas divorcit ka qenë një ferr i vërtetë, as e mendoja kurrë që gjërat do të shkonin ashtu”, u shpreh aktorja.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Kujtojmë se Monika është një nga të nominuarat për të dalë nga shtëpia e Big Brother. Ajo është në nominim me Arbrin dhe njëri prej tyre pritet të dalë në spektaklin e të martës.

ME TE LEXUARAT