Milionerja Vanessa Hudgens ankohet se fustanet e nusërisë janë të shtrenjta

Showbiz

Milionerja Vanessa Hudgens ankohet se fustanet e nusërisë janë

Vanessa Hudgens u ankua për koston e martesës në një intervistë të fundit, duke përmendur çmimet e fustaneve të nusërisë.

"Është çmenduri, industria e dasmave," tha ajo. “ Po martohet edhe mikja ime më i mirë. Dhe ajo kalon të njëjtën gjë dhe unë them, "O Zot, fustanet janë kaq të shtrenjta. Është çmenduri".

Nuk është hera e parë që Hundred, e cila thuhet se ka një vlerë prej 18 milionë dollarësh, ankohet për përgatitjet e dasmës.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Gjatë një paraqitjeje në "The Dreë Barrymore Shoë" në maj, Hundred, zbuloi se ajo dëshiron të "largohet" me Tucker për shkak të stresit të planifikimit të një dasme.

Çifti janë bashkë që nga viti 2020 dhe doli publikisht me lidhjen e tyre në shkurt të vitit të ardhshëm.

ME TE LEXUARAT