Miliam Zeka merr në mbrojtje Encën: Është lule në krahasim me ata dhe ato të estradës

Showbiz

Miliam Zeka merr në mbrojtje Encën: Është lule në

Gazetari Milaim Zeka ka reaguar në rrjetet sociale arrestimin e këngëtares Enca pasi akuzohet për kultivimin kanabisi.

Zeka thotë se tre-katër vazot e gjetura në banesën e Enca janë zero në krahasim me pjesën tjetër të estradës që shtrohen në tavolinë me kokainë.

Postimi i plotë:

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Enca lule e drite ne krahasim me pjesen tjeter te estrades

Mbase nuk me besoni, po kurr kenge te Ences nuk kam degjuar, ama ne rastin konkret po shprehi keqardhje per ate qe i ka ndodhur. Tri-kater vaze ma kanabis jane zero ne krahasim me ata, dhe ato te estrades, qe midis tavolinave “mbjellin” kokaine, me viza te pashkeputura.

Enca e shkrete ka ra viktime e ndonje te afermi, qe nuk i ka ofruar te pakten nje renje, edhe e ka paraqitur ne polici…

Ky Nexhi psh, me pas marre ndonje vize, nuk na kish sha kaq keq. Ose, moderatori, me pas pi nje çaj me kanabil, ose me pas ngrene nje çokollate kanabisi, nuk e kish ftu fare ne emision…!!!

 

ME TE LEXUARAT