Mikela i shkatërron takimin Anës, ngrihet dhe qëllon me shuplakë Erionin

Showbiz

Mikela i shkatërron takimin Anës, ngrihet dhe qëllon me

Pasi u transmetuan pamjet e nxehta të Anës dhe Erionit në prapaskenë, ku dukeshin sikur po bëheshin gati për të shkëmbyer puthje, Mikela u acarua shumë.

Sapo do të fillonte takimi 4 minutësh i Anës me Erionin për të sqaruar afrimitetin, Mikela u ngrit në këmbë, duke i lënë të shokuar të gjithë.

Para se të linte studion, Mikela e goditi me shuplakë Erionin dhe ia la mikrofonin aty.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Për disa caste, Erioni nuk reagoi por Ana e nxiti që ti shkonte mbrapa për ta qetësuar për hir të afrimitetit që kanë pasur.

Nuk dihet ende nëse kjo është një tekë e momentit nga ana e Mikelës, apo ajo do të vendosë që të braktisë emisionin përgjithmonë.

ME TE LEXUARAT