Mesazhi që e humbëm, zbulohet çfarë i tha Donaldi Trixës kur doli

Showbiz

Mesazhi që e humbëm, zbulohet çfarë i tha Donaldi

Big Brother Vip ka mbyllur nominimin diten e djeshme. Beatrixa, Einxhel dhe Donald ishin ne televotim dhe eshte nje nder nominimet me te forta.

Ishte Beatrix ajp qe u largua dhe la menjehere shtepine e Big Brother.

Donaldi ne momentin qe doli Trixa i dha nje mesazh te forte: “Ruaj qetesine per gjithcka.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

GhDo te shihemi bashke, cfare do qe te ndodhe duhet te ruash qetesine! Behu e forte! Do te shihemi jashte”.

ME TE LEXUARAT