Mesazh i koduar për Donaldin? Bora Zemani i surprizon të gjithë (Video)

Showbiz

Mesazh i koduar për Donaldin? Bora Zemani i surprizon të gjithë

Bora Zemani festoi 30-vjetorin në datën 9 Janar, ndërsa mbrëmë ka organizuar një festë tjetër ditëlindje.

Miq, kolegë, këngëtarë e fytyra të tjera publike, ishin në mesin e të ftuarve në festën e Borës.

Për argëtimin e të ftuarve janë përkujdesur Bruno dhe Klajdi. Edhe në këtë festë, ata kanë kënduar këngë të dashurisë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ndryshe prej herës së kaluar që kur Bruno filloi të këndonte këngën “Kush të ndau prej meje”, e që Bora u largua menjëherë, këtë herë ai e ka kënduar këngën “Akoma ty të dua”, e që Bora shihet duke kënduar bashkë me të.

ME TE LEXUARAT