Merr fund dilema për “Big Brother Vip 3”, zbulohet kur nis dhe kush e zëvendëson Arbana Osmanin

Showbiz

Merr fund dilema për “Big Brother Vip 3”,  zbulohet kur nis dhe

Sezoni i tretë i “Big Brother Vip Albania” do të startojë me datën 13 janar 2024. Lajmin e kanë konfirmuar disa burime për “Vip Magazine”, ndërsa bëhet me dije se në këtë sezon përveç ambiente të brendshme të shtëpisë më të famshme në shqipëri është ndryshuar edhe moderatori i këtij spektakli.

Merr fund dilema për “Big Brother Vip 3”,  zbulohet kur nis dhe

Sipas burimeve këtë vit “BBV” nuk do të prezantohet nga Arbana Osmani por nga Ledion Liço, duke iu dhënë fund zërave njëherë e mirë për personin që personin do drejtojë spektaklin.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Megjithëse deri më tani nuk është konfirmuar asnjë nga konkurentët që do bëhen pjesë e shtëpisë, në rrjet kanë qarkulluar disa emra të personazheve VIP.

Bëhet fjalë për moderatorin e njohur Romeo Veshaj, këngëtaren Adelina Tahiri, Roza Lati, Olsi Bylyku dhe Meriton Mjekiqi të cilët aludohet se do ti bashkohen këtij formati.

Merr fund dilema për “Big Brother Vip 3”,  zbulohet kur nis dhe

Merr fund dilema për “Big Brother Vip 3”,  zbulohet kur nis dhe

Merr fund dilema për “Big Brother Vip 3”,  zbulohet kur nis dhe

Merr fund dilema për “Big Brother Vip 3”,  zbulohet kur nis dhe

 

ME TE LEXUARAT