Megan Fox fejohet me muzikantin! Aktorja ndan momentin me fansat (Video)

Showbiz

Megan Fox fejohet me muzikantin! Aktorja ndan momentin me fansat (Video)

Lidhja e aktores Megan Fox me muzikantin Machine Gun Kelly ka kaluar në një fazë tjetër. Çifti kanë njoftuar se janë fejuar. Aktorja ka ndarë momentin romantik me fansat, me anë të një video në Instagram. Megan i ka thënë ‘po’ dhe pastaj kanë pirë gjakun e njëri-tjetrit.

‘Në korrik të vitit 2020, ne u ulëm nën këtë pemë banjane, Ne kërkuam magji. E kishim të pavëmendshëm dhimbjen që do të përballonim së bashku në një periudhë kaq të shkurtër, të furishme kohore.


Të pavetëdijshëm për punën dhe sakrificat që lidhja do të kërkonte nga ne, por e dehur nga dashuria.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

Dhe karma. Disi një vit e gjysmë më vonë, pasi kishin ecur së bashku nëpër ferr dhe duke qeshur më shumë se sa e kisha imagjinuar ndonjëherë, ai më kërkoi të martohesha me të. Dhe ashtu si në çdo jetë para kësaj, dhe si në çdo jetë që do ta pasojë, thashë po…dhe pastaj pimë gjakun e njëri-tjetrit’ -shkruan aktorja bashkangjitur videos.

ME TE LEXUARAT