“Më mësoi të këndoj”, Luiz Ejlli publikon foton, i kërkon falje “mësueses” së tij

Showbiz

“Më mësoi të këndoj”, Luiz Ejlli publikon foton,

Këngëtari i cili fitoi një popullaritet gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme numëron në profilin e tij në Instagram mbi 600 mijë ndjekës, me të cilët ka ndarë një foto në “instastory” ku tregon personin që i ka zbuluar talentin e tij për këngën, duke e mbështetur dhe mësuar të këndojë.

“Më mësoi të këndoj”, Luiz Ejlli publikon foton,

Fjala eshte për një murgeshë emrin e të cilës Luizi ka zgjedhur të mos e bëj publik, por duket se është shumë falënderues ndaj saj dhe i kërkon falje për sjelljen e keqe që ai ka bërë kur ishte i vogël.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Luizi gjatë qëndrimit të tij në “Big Brother” ka treguar shpesh se i përket besimit katolik dhe është besimtarë.

ME TE LEXUARAT